kontakt i dane firmy
Centrala spółki

ROMWIT POLSKA Spółka z o. o.

ul. Makuszyńskiego 4

62-030 Luboń k. Poznania, Polska

godziny otwarcia: 7:00 - 15:00

Dane rejestracyjne

NIP 779-21-93-201

REGON 634417462

KRS 0000146266

Kapitał zakładowy: 220.000.00 PLN

kontakt

tel. +48 / 61 893 39 80

kom. +48 / 663 733 715

fax. +48 / 61 893 39 82

infolinia: +48 / 800 575 767

e-mail: romwit@romwit.pl

zarząd

Witold Sierszeński - Prezes Zarządu

Katarzyna Sierszeńska - Członek Zarządu

ukryj dane
działy firmy
dział obsługi klienta

Lidia Rybicka

+48 / 663 733 715

lidia.rybicka@romwit.pl

 

Marta Góralska

+48 / 61 893 39 83

marta.goralska@romwit.pl

dział handlowy

Emilia Marcinkowska

+48 / 663 733 750

emilia.marcinkowska@romwit.pl

 

Katarzyna Niewolna

+48 / 61 893 39 85

katarzyna.niewolna@romwit.pl

dział finansowy

Bogusława Probala

+48 / 61 893 39 95

boguslawa.probala@romwit.pl

dział kadr

Magdalena Pawlak

+48 / 61 893 39 98

magdalena.pawlak@romwit.pl

ukryj dane
koordynatorzy
Poznań

Iwona Gazecka

+ 48 / 663 733 702

iwona.gazecka@romwit.pl

 

Małgorzata Biedka

+ 48 / 663 733 712

malgorzata.biedka@romwit.pl

 

Aleksander Paprocki

+ 48 / 663 733 711

aleksander.paprocki@romwit.pl

 

Halina Żuk

+ 48 / 663 733 700

halina.zuk@romwit.pl

 

Beata Hoffmann

+48 / 790 733 702

beata.hoffmann@romwit.pl

Warszawa

Joanna Krasnodębska

+48 / 663 733 714

joanna.krasnodebska@romwit.pl

Wrocław

Agnieszka Kuriata

+48 / 663 733 721

agnieszka.kuriata@romwit.pl

 

Marta Siama

+48 / 730 880 332

marta.siama@romwit.pl

Katowice

Łukasz Gunia

+ 48 / 663 733 716

romwit@romwit.pl

ukryj dane