Firma w liczbach
Jakość

To podstawa świadczonych przez nas usług. Dbamy o najwyższe standardy pracy w zakresie miejsc, technologii i środków niezbędnych do realizacji powierzanych nam zadań. Dzięki naszej profesjonalnej pracy oferujemy Klientom efekt końcowy polegający na spełnieniu ich oczekiwań i zadowoleniu.

Ludzie

Szczególną wagę przykładamy do doboru pracowników, poszukując osób sumiennych, odpowiedzialnych i dokładnych. Wszyscy nasi pracownicy przechodzą specjalistyczne szkolenia, a ich bieżąca praca podlega nadzorowi ze strony koordynatorów.

Technologie

Wciąż rozwijamy się i inwestujemy w nowoczesne maszyny i środki wspierające codzienną pracę i utrzymanie czystości w powierzonych nam miejscach. Stosujemy wysokiej jakości środki oraz bezpieczne technologie sprzątania. Dokładamy wszelkich starań, by być ekologicznie odpowiedzialną firmą.

Kontrola jakości

Wprowadziliśmy i rozwijamy system kontroli jakości wykonywanych usług oparty na normie ISO 9001:2001. Każdy z naszych Klientów posiada wgląd w Książkę Realizacji Usługi, a wszyscy pracownicy zobowiązani są do jej przestrzegania, jak również wnoszenia propozycji zmian i usprawnień, byśmy mogli wciąż podnosić jakość świadczonych usług. Wierzymy, że tylko w taki sposób możemy spełniać coraz to nowe wyzwania, przed jakimi stawiają nas Klienci.

Historia ROMWIT polska

Nasza firma powstała w 1993 r. Pierwszym Klientem Romwit Polska była ówczesna Energetyka Poznańska, która powierzyła nam sprzątanie 300 mkw. swoich biur. Dziś, po 25 latach zdobywania doświadczenia w świadczeniu usług sprzątania możemy poszczycić się gronem ponad 460 zadowolonych Klientów. Z wieloma firmami nasze drogi związały się na długie lata. Swoje profesjonalne usługi świadczymy obecnie na terenie powiatów poznańskiego i wrocławskiego oraz na terenie Katowic i Warszawy (także okolice tych miast).

Przeszliśmy długą drogę w zdobywaniu doświadczenia i profesjonalizowaniu naszych usług poprzez wykorzystywanie nowoczesnych technologii i środków. Obecnie oferujemy sprzątanie pomieszczeń biurowych, sklepów, magazynów, hoteli oraz terenów zewnętrznych połączone z pielęgnacją zieleni. Zakres naszych usług obejmuje również gruntowne sprzątanie po remontach i budowach oraz specjalistyczne sprzątanie w miejscach zdarzeń losowych.

Nasi pracownicy w swojej codziennej pracy wykazują się dużym zaangażowaniem w powierzane obowiązki, co doceniają nasi Klienci. Dużą wagę przykładamy do kwestii bezpieczeństwa pracy i wysokiej jakości świadczonych usług, dzięki czemu zdobywamy zaufanie coraz to większej grupy Klientów. Fundamentem naszej działalności jest skuteczne, szybkie i profesjonalne rozwiązywanie problemów naszych Klientów w zakresie utrzymania czystości.

Certyfikaty

Certyfikat Systemu Jakości
PN-EN ISO 9001:2001 / 2002 - 2005 /

w zakresie planowania, realizacji i monitoringu usług związanych z kompleksowym utrzymaniem czystości.

Certyfikat Systemu Jakości
PN-EN ISO 9001:2001 / 2005 - 2008 /

w zakresie planowania, realizacji i monitoringu usług związanych z kompleksowym utrzymaniem czystości.

Certyfikat
Cleaning consulting

Certyfikat ukończenia szkolenia
w zakresie utrzymania czystości w szpitalach
i obiektach służby zdrowia.

Ranking
„Złote firmy wielkopolski 2000”

Zajęcie 38. miejsca w rankingu
100 najlepszych firm Wielkopolski
za rok 2000.

Certyfikat szkoleń pracowniczych Instytut SVS & TMM Centrum Szkoleń

w zakresie planowania, realizacji i monitoringu usług związanych z kompleksowym utrzymaniem czystości.

Certyfikat szkoleń pracowniczych TÜV Akademia polska

Certyfikat ukończenia szkolenia
i zdania egzaminu na Auditora wewnętrznego Systemu ISO 9001:2000.

Certyfikat szkoleń pracowniczych Cleaning Consulting

Certyfikat ukończenia szkoleń
Operatorów usług utrzymania
czystości I stopnia.

Certyfikat szkoleń pracowniczych Johnson Diversey

Certyfikat ukończenia
szkoleń pracowniczych.

Program "Solidny Partner"
rzetelność i odpowiedzialność
w biznesie

Członek Klubu Rzetelnego Biznesu
„Solidny Partner”.