Referencje

Joanna Bąkowska

Site Services
& Communication Coordinator

Becton Dickinson Polska
sp. z o.o.

Prace wykonane są należycie, terminowo, w fachowy i sumienny sposób. Firma jest elastyczna i dyspozycyjna, szybko reaguje na powstałe potrzeby, a komunikacja zarówno z kierownictwem jak i z osobami pracującymi na obiekcie jest bardzo dobra.

Michał Banak

Zarząd

EY Global Services Poland

Usługi wykonane są prawidłowo, zgodnie z umową, przy zastosowaniu profesjonalnych urządzeń i preparatów chemicznych. Dbałość o zadowolenie Klienta i liczenie się z jego wszelkimi sugestiami to atut tej firmy.

JANUSZ FORENC

Kierownik Oddziału Utrzymania Budynków

Volkswagen Poznań Sp. z o. o.

Usługi wykonywane są prawidłowo, zgodnie z umową, przy zastosowaniu profesjonalnych urządzeń oraz preparatów chemicznych. Dbałość o zadowolenie Klienta i liczenie się z jego wszelkimi sugestiami to atut tej firmy, który umocnił tylko relacje w naszych interesach partnerskich.

Konrad Kita

Prezes Zarządu

Przedsiębiorstwo Badań
i Ekspertyz Środowiska SEPO
sp. z o.o.

Szeroki zakres świadczonych usług i wysoka jakość jej wykonania czyni z firmy Romwit Polska wykonawcę godnego zaufania i polecenia innym kontrahentom. W związku z powyższym możemy polecić firmę Romwit Polska jako solidnego i wiarygodnego partnera do współpracy w dziedzinie świadczenia usług porządkowych.

Robert Oleksiak

Facility Coordinatior

ARAMARK Sp. z o.o.

Usługi wykonywane są prawidłowo, zgodnie z umową, przy zastosowaniu profesjonalnych urządzeń oraz preparatów chemicznych. Dbałość o zadowolenie Klienta i liczenie się z jego wszelkimi sugestiami to atut tej firmy, który umocnił tylko relacje w naszych interesach partnerskich. W związku z powyższym uważamy, że firma Romwit Polska jest godna polecenia.

Karolina Polcyn

Kierownik Działu
Finansowo-Administracyjnego

Otto Bock Polska
sp. z o.o.

Dodatkowym atutem przemawiającym za współpracą z firmą Romwit Polska jest niezmienność i doświadczenie osób wykonujących zlecone czynności. Stabilność zespołu obsługującego, dbałość o zadowolenie ze współpracy oraz liczenie się z naszymi sugestiami jest kluczowe w przypadku budowania długotrwałych stosunków partnerskich, a do takich bez wątpienia możemy zaliczyć relacje pomiędzy naszymi spółkami.

Michał Wójcik

Wiceprezes Zarządu

H. Cegielski – Fabryka Silników Agregatowych
i Trakcyjnych sp. z o.o.

Zaangażowanie pracowników, a przede wszystkim Kierowników Nadzoru odpowiedzialnych za podległe osoby wykonujące bezpośrednio nadane im obowiązki, to szczególny atut firmy Romwit Polska.

Katarzyna Renn

Dyrektor Operacyjny

TenStep Polska
sp. z o.o.

Współpraca przebiega bez zastrzeżeń, prace wykonywane są terminowo i sumiennie. Pracownicy otwarci są na uwagi oraz sugestie i profesjonalnie podchodzą do powierzonych zadań. W pełni rekomendujemy korzystanie z usług Romwit Polska.

Jarosław Pucek

Prezes Zarządu

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych
sp. z o.o.

Usługi zrealizowane zostały w sposób należyty, rzetelnie i profesjonalnie.

Piotr Maciejewicz

Operations Manager / Prokurent

Inoutic/Deceuninck
sp. z o.o.

Firma stara się dbać o zadowolenie Klienta i uwzględnia jego sugestie, co buduje poprawne relacje w naszych interesach. W związku z powyższym uważamy, że firma Romwit Polska jest godna uwagi jako potencjalny kontrahent.

Joanna Ptak-Kałwa

Aramark Facilities Coordinator

Google Poland Sp. z o. o.

Firma Romwit Polska świadczy usługi kompleksowego sprzątania wnętrz dla firmy Google we Wrocławiu już od 2008 r. W tym czasie personel sprzątający firmy dał się poznać jako profesjonalny, fachowy i sumienny. Ze wszystkich obowiązków firma wywiązuje się terminowo, prawidłowo i zgodnie z umową. Ma również elastyczne podejście do Klienta i zgłaszanego zapotrzebowania, na które odpowiada natychmiast. Polecamy współpracę z firmą Romwit Polska w zakresie sprzątania.
Google PolandVolkswagen PoznańSTRABAG (A2 STRADA)GRUPA ONET.PL S.A.Philip Morris Polska S.A.Coca - Cola HellenicBECTON DICKINSONEY Global Services (Poland) Sp. z o.o.REHAUBERTELSMANN MEDIA/ARVATOH. CEGIELSKI - FSAiTDomański, Zakrzewski, Palinka Sp. KomandytowaENERGOMONTAŻLiNA Medical Polska Sp. z o.o.PBG DOM Sp. z o.o.WIKIA Spółka z o.o.