Referencje

Becton Dickinson Polska

Prace wykonane są należycie, terminowo, w fachowy i sumienny sposób. Firma jest elastyczna i dyspozycyjna, szybko reaguje na powstałe potrzeby, a komunikacja zarówno z kierownictwem jak i z osobami pracującymi na obiekcie jest bardzo dobra.

EY Global Services Poland

Usługi wykonane są prawidłowo, zgodnie z umową, przy zastosowaniu profesjonalnych urządzeń i preparatów chemicznych. Dbałość o zadowolenie Klienta i liczenie się z jego wszelkimi sugestiami to atut tej firmy.

Volkswagen Poznań

Usługi wykonywane są prawidłowo, zgodnie z umową, przy zastosowaniu profesjonalnych urządzeń oraz preparatów chemicznych. Dbałość o zadowolenie Klienta i liczenie się z jego wszelkimi sugestiami to atut tej firmy, który umocnił tylko relacje w naszych interesach partnerskich.

Przedsiębiorstwo Badań
i Ekspertyz Środowiska SEPO

Szeroki zakres świadczonych usług i wysoka jakość jej wykonania czyni z firmy Romwit Polska wykonawcę godnego zaufania i polecenia innym kontrahentom. W związku z powyższym możemy polecić firmę Romwit Polska jako solidnego i wiarygodnego partnera do współpracy w dziedzinie świadczenia usług porządkowych.

Otto Bock Polska

Dodatkowym atutem przemawiającym za współpracą z firmą Romwit Polska jest niezmienność i doświadczenie osób wykonujących zlecone czynności. Stabilność zespołu obsługującego, dbałość o zadowolenie ze współpracy oraz liczenie się z naszymi sugestiami jest kluczowe w przypadku budowania długotrwałych stosunków partnerskich, a do takich bez wątpienia możemy zaliczyć relacje pomiędzy naszymi spółkami.

H. Cegielski – Fabryka Silników Agregatowych
i Trakcyjnych

Zaangażowanie pracowników, a przede wszystkim Kierowników Nadzoru odpowiedzialnych za podległe osoby wykonujące bezpośrednio nadane im obowiązki, to szczególny atut firmy Romwit Polska.

TenStep Polska

Współpraca przebiega bez zastrzeżeń, prace wykonywane są terminowo i sumiennie. Pracownicy otwarci są na uwagi oraz sugestie i profesjonalnie podchodzą do powierzonych zadań. W pełni rekomendujemy korzystanie z usług Romwit Polska.

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych

Usługi zrealizowane zostały w sposób należyty, rzetelnie i profesjonalnie.

Inoutic/Deceuninck

Firma stara się dbać o zadowolenie Klienta i uwzględnia jego sugestie, co buduje poprawne relacje w naszych interesach. W związku z powyższym uważamy, że firma Romwit Polska jest godna uwagi jako potencjalny kontrahent.

Google Poland

Firma Romwit Polska świadczy usługi kompleksowego sprzątania wnętrz dla firmy Google we Wrocławiu już od 2008 r. W tym czasie personel sprzątający firmy dał się poznać jako profesjonalny, fachowy i sumienny. Ze wszystkich obowiązków firma wywiązuje się terminowo, prawidłowo i zgodnie z umową. Ma również elastyczne podejście do Klienta i zgłaszanego zapotrzebowania, na które odpowiada natychmiast. Polecamy współpracę z firmą Romwit Polska w zakresie sprzątania.
Volkswagen PoznańSTRABAG (A2 STRADA)GRUPA ONET.PL S.A.Philip Morris Polska S.A.Coca - Cola HellenicBECTON DICKINSONEY Global Services (Poland) Sp. z o.o.REHAUBERTELSMANN MEDIA/ARVATOH. CEGIELSKI - FSAiTDomański, Zakrzewski, Palinka Sp. KomandytowaENERGOMONTAŻLiNA Medical Polska Sp. z o.o.PBG DOM Sp. z o.o.WIKIA Spółka z o.o.